Otevřít panel přihlášení
sdílej
Velikonoční vyjížďka
Napsal uživatel Meggy    Pondělí, 13 Duben 2009 20:02   

Velikonoční vyjížďka s Pit Bulls MC Czech

13.4.2009

Velikonoce jsou pro někoho symbolem malovaných kraslic, pomlázek, alkoholu a já nevím čeho ještě.. Každý tráví velikonoční pondělí po svém. Pokud je však super počasí jako dnes, tak jen málokterý motorkář odolá možnosti vyjížďky. 

Brandýští Pit Bulls MC Czech mají ve zvyku trávit velikonoční pondělí vyjížďkou. Jelikož byl víkend "náročný" tak se mi nechtělo vymýšlet kam bych se dnes jela projet a sedět doma na zadku, když je tak krásně se mi také nechtělo.. Navíc jsem už v sobotu "pátrala" po tom, jak rychle kolona pojede, abych také s Báwem stíhala;o)) Bylo mi řečeno, že se jezdí "v klidu" a pomalu, tak jsem se zas po delší době rozhodla tohle někomu věřit;o)) Sraz byl plánovaný ve 13 hod. na benzínce Pap Oil v Brandýse n/L na Vrábí. Jako obvykle jsem vyrazila o chvíli dřív a ještě jsem si sebou vzala "batoh", spíš ledvinku ;o))

Během chvíle se na benzínku sjela spousta motorek. Netroufnu si odhadnout kolik, protože matematika mi vždycky dělala problém;o)) Převažovala značka Harley Davidson, což mě nepřekvapilo a ani mi to nevadilo, protože na tyhle stroje je vždycky pěkný pohled a ještě lepší bývá jejich zvuk ;o) Ve 13 hod. se tedy nasedlo na motorky a vyrazilo se na cestu.

Hned v Brandýse n/L kolona nejala na dálnici a z toho jsem neměla dobrý pocit, jelikož jak bývá zvykem u většiny motorkářů očekávala jsem, jak všichni vezmou za heft a já jim budu koukat na záda.. Ale k mému velkému překvapení se nic takového nedělo. Nejela jsem nikde ve předu a i přesto jsem se nikam nemusela hnát, protože kolona jela stále něco okolo 100 km/hod. Z dálnice jsme sjížděli v Mladé Boleslavi - Kosmonosích a pokračovali dál směrem na Českou Lípu. Dalším příjemným překvapením bylo, že ve městech či obcích při jízdě v koloně nemusím překračovat nejvyšší povolenou rychlost 50 km/hod.

Cíl cesty byly Staré Splavy ve slavném Máchově kraji ;o)) Neskládali jsme tam verše, ale poseděli v místní restauraci. Ani nevím jak dlouho jsme tam byli. Někteří odjeli dřív, ale stále nás tam ještě dost zůstalo. Rozmýšlela jsem se zda také nepojedu vlastní cestou, protože jsem se domnívala, že v tom nižším počtu motorek kolona zpátky pofrčí a já to nebudu stíhat. Nakonec jsem si řekla, že za pokus nic nedám ;o)) A dobře jsem udělala. I zpáteční cesta byla naprosto "v klidu" ;o) Dálnice tedy nic moc. Někteří řidiči "plechovek" se prostě rozhodli, že nějaká kolona je nezajímá a že v připojovacím pruhu prostě čekat nebudou.. Ale i přes tyhle "nervózy" jsme dorazili všichni v pohodě na Club House Vodárna Brandýských Pit Bulls MC.

A co říci na závěr? Rozhodně této velikonoční vyjížďky nelituji. Počasí bylo super, kolona dokonale zvládnutá a civilizovaná.. Takže po mé "lehké" kritice zahájení sezony v Poděbradech, jste si právě přečetli článek pochvalný ;o) Pokud by jste tedy příští rok na velikonoční pondělí neměli co na práci, tak velikonoční vyjížďku s Pit Bulls MC Vám mohu jen doporučit ;o)

Více o Pit Bulls MC najdete na jejich stránkách www.pitbulls-mc.cz

ps: konečně máme už i galerii k této vyjížďce, proklik dole pod článkem ;o)) Děkuji Marwinovi za foto z kolony.

Meggy

 

Foto: Meggy a Marwin

Galerie

Komentáře (0)Add Comment
Napiš komentář
 
 
menší | větší
 

busy