Otevřít panel přihlášení
sdílej
Nový design, nový web, nové možnosti...
Napsal uživatel Administrator    Středa, 25 Únor 2009 13:10   

Ahojky motorkáři a motorkářky,

máme pro Vás všechny novinku. S přicházející novou sezonou přicházíme i my s novinkou. Vzniklo nové logo, nová grafika a hlavně zcela nový web, tak doufáme, že se Vám to bude líbit. Především nový vzhled stránek by měl přispět k lepší přehlednosti a poskytnout tak všechny informace kterých zde již není málo.

 

Mimo jiné pro Vás máme i obrázky, které se můžete stáhnout jako logo do Vašeho mobilu...

 

128x160_1.jpg128x160.jpg320x240_1_1.jpg

 

 

 

 Výčet nejazjímavějších novinek na našem webu:

Nový vzhled webu , tak to je patrné na první pohled
Menší náročnost na načítání webu
Zjednodušení a zpřehlednění celého webu
To jsou ty nejzákladnější požadavky, které jsme měli od začátku, ale také jsme měli nové myšlenky a nápady, jak vylepšit webovky a co nám tady chybělo...

- Nově zde naleznete videogalerii, kam především vkládejte videa z youtube, páč náš hosting není nafukovací, ale možnost vložit vlastní video přímo na stránky zde také je. (Zatím nemám dokončenou češtinu, ale hlavní body už jsou hotové a funkční)
- Menu, které bylo dřív po levé straně se přesunulo nahoru na lištu a je otevírací, takže už není v jednu chvíli zobrazena spousta položek, které zrovna ani nepotřebujete, ale ve chvíli, kdy ji chcete, tak ji určitě najdete zde.
- Nové fórum, které je mnohem rychlejší na načítání a má nové možnosti a nové a přehledné editační prostředí pro vkládání příspěvků.
- Nová aplikace pro vnitřní poštu mezi členy a samozřejmě i upozornění na novou příchozí poštu, které je vpravo v hlavičce webu.
- Přihlašovací modul se přesunul do záhlaví webu. Když ho po přihlášení rozkliknete, tak se přes svou fotku dostanete do svého profilu.
- Nová je i aplikace kalendář pro vkládání motoakcí. Ty nejbližší se nyní zobrazují přímo na hlavní stránce dole tak, abyste měli přehled, co se blíží.
- Novinkám se nevyhnuly ani Vaše profily. zde se odehrály opravdu zásadní inovace.
Máte zde vlastní blog (popisky zatím v eng.)
Máte vlastní zeď pro vzkazy (popisky zatím v eng.)
Zcela nové editační prostředí vlastního profilu kde si můžete přizpůsobit vzhled a funkce všech záložek a zároveň i zde ve vaší fotogalerii je nová možnost zobrazení fotek tzv. lightboxem.

nyní jen zbývá, abych oslovil všechny naše členy s výzvou. Jedna novinka, která ještě není zobrazená, ale přijde je "Motorkář měsíce". To je samostatná sekce, která se bude zobrazovat na hlavní stránce. O jakého motorkáře že to vlastně jde? Je to jeden z vás. Ten, který se v předchozí měsíc zaslouží o výpomoc s rozvojem stránek a jeho propagací, např. psaní zajímavých článků, propagace na akcích apod. Pro tohoto člena máme i připravenou sadu samolepek v nové grafice s červeným (základním), modrým a bílým podkladem. Proto neváhejte, zviditelněte se a staňte se nedílnou součástí týmu jedné stopy.

Mno, to by asi zatím stačilo

Mějte se fajne lidičkové a přeju Vám všem šťastné vyjetí do nové sezóny 2009 a těším se na setkání s Vámi na našem zahájení sezóny 25.dubna. vyjíždíme ve 14:00 z Milovického náměstí.

 

 PS: Sluníčko už vylejzá a brzo přijde jaro a sezona... ;-)          

 Dave

 

 MzS

 

 

Komentáře (1)Add Comment
Garfik
Aleš "Garfik" Lexa
březen 23, 2009
86.49.107.192
Hlasy: +0
...

Nazdárek Dave, nazdárek motorkáři!
koukám že proběhlo dost změn k lepšímu, jen tak dál !!! smilies/wink.gif
Gratuluju k logu! Určo to nebylo jednoduchý se shodnout, ani ho vymyslet, ale povedlo se ! Co si pamatuju tak už na Wolf Night 08 padlo dost řečí, že by to logo chtělo.
Snad se mi podaří dát mašinu do kupy, abych se mohl s Vámi zúčastnit otevírání sezony jako loni ;o)
Nevydím to dobře, ale držte palce ;o)

Garfik

Napiš komentář
 
 
menší | větší
 

busy