Otevřít panel přihlášení
sdílej
Velká letní fotosoutěž Q6
Napsal uživatel Rudan    Čtvrtek, 18 Září 2008 07:36   

Velká letní fotosoutěž Q6

Fotografie zařazené do Velké letní fotosoutěže Q6 musí SPLŇOVAT TÉMA FOTOSOUTĚŽE: motorky a vše okolo nich.

Hodnocení fotografií

Fotografie hodnotí porota složená ze zástupců Q6 MOTORKÁŘŮ.

Do finále postupuje 12 fotografií, které mají nejlepší známku ze základního kola, které se bude vyhodnocovat dne 2.10.2008. Všichni, kteří budou zařazeni do finále dostanou pozvánku formou emailu na Večer Q6 Motorkářů konaný dne 25.10.2008.                                                                                                Finálové fotografie budou hodnoceny znovu a vyhlášení vítězů proběhne dne 25.10.2008 na Večeru Q6 Motorkářů.

Účast ve Velké letní fotosoutěži Q6

Zúčastnit Velké letní fotosoutěže Q6 se může každá osoba, která zašle svoje foto s povinnými údaji na adresu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a přijde ji nazpět potvrzující email o přihlášení do soutěže. Zasláním emailu souhlasí soutěžící se zveřejněním fotografií na internetu.

Podmínky pro účast ve Velké letní fotosoutěži Q6

Do Velké letní fotosoutěže Q6 se může přihlásit každá osoba, která je občanem České a Slovenské republiky.

Velikost každé fotografie nesmí přesáhnout 2 MB a nesmí být menší než 100 kB a musí být zaslána nejpozději do 21.9.2008.

Zařazení fotografie do Velké letní fotosoutěže podléhá schválení administrátorem portálu www.q6.cz.

Velké letní fotosoutěže se nesmí zúčatnit fotografie, které obsahují reklamní sdělení, pornografii, neetický obsah, vulgaritu, násilí, rasovou nesnášenlivost apod. a dále fotografie, které nesplňují podmínku tématu: téma soutěže. Portál www.q6.cz si vyhrazuje právo takovouto fotografii vyřadit kdykoli v průběhu konání Velké letní fotosoutěže.

Účastník Velké letní fotosoutěže musí být majitelem fotografie, případně mít souhlas majitele (majitel = vlastník autorských práv) se zveřejněním fotografie. Publikováním fotek stažených z internetu porušujete autorský zákon a budete z fotosoutěže automaticky vyloučeni.

Fotografie musí obsahovat název, který fotografii charakterizuje. Dále  jméno, příjmení, věk, adresu a telefonní kontakt soutěžícího.

Všeobecné podmínky Velké letní fotosoutěže Q6

Organizátorem Velké letní fotosoutěže je motorkářká restaurace Q6 Veltruby ( www.q6.cz ), partnery Velké letní fotosoutěže jsou - MOTOJOMAX ( www.motojomax.cz ) – Kalt pneu ( www.kalt.cz) – Pivovar Staropramen.

Velké letní fotosoutěže se nemohou zúčastnit zaměstnanci organizátora a osoby které se účastní hodnocení fotografií a jejich rodinní příslušníci, všechny agentury spolupracující s organizátorem na této fotosoutěži, partneři Velké letní fotosoutěže a jejich rodinní příslušníci.

Všechny výhry budou výhercům předány v den vyhlášení výsledků nebo do 30 dnů od vyhlášení výsledků, a to formou  osobního vyzvednutí v motorkářské restauraci Q6 Veltruby . Výherce může z důvodů vzdálenosti zažádat o zaslání výhry. V tomto případě  výherce hradí náklady spojené s dopravou dle ceníku české pošty.
Výhru nelze převést na jinou osobu a na výhry ze soutěže neexistuje právní nárok.

Vyhlašení výsledků

Vyhlášení vítězů proběhne dne 25.10.2008 na Večeru Q6 Motorkářů.

V případě získání výhry osobou, která v době předávání výhry nedosáhla věku 18-ti let, může organizátor požádat o přítomnost zákonných zástupců při předání výhry, případně o vyjádření jejich souhlasu s převzetím výhry nezletilou osobou.

Organizátor Velké letní fotosoutěže si vyhrazuje právo kdykoli v průběhu trvání Velké letní fotosoutěže pozměnit pravidla, Velkou letní fotosoutěž prodloužit, zkrátit, pozastavit bez udání důvodu. Dále si organizátor vyhrazuje právo jakoukoliv fotografii do Velké letní fotosoutěže nezařadit bez udání důvodu.

Seznam výherců bude zveřejněn na www.q6.cz ihned po ukončení soutěže včetně výherních fotografií.

Účastí ve Velké letní fotosoutěži a vyplněním registrace vyjadřuje účastník souhlas s pravidly a podmínkami Velké letní fotosoutěže.

Do fotoalba můžete vstoupit  http://q6.rajce.idnes.cz/Velka_letni_fotosoutez_Q6_Velruby

Ceny

7-12 místo

 upomínkové předměty (motojomax, Q6 ,Staropramen)

5-6 místo

24 plechovek Staropramen

4 místo

 poukázka 300,-Kč na večeři v Q6 Veltruby

24 plechovek Staropramen

3 místo

poukázka 500,-Kč na večeři v Q6 Veltruby

Tričko MOTOJOMAX

Poukázka 25% slevu Kalt pneu

Poukázka 3 hodiny kulečníku

2 místo

poukázka 800,-Kč na večeři v Q6 Veltruby

Tričko MOTOJOMAX

Poukázka 25% slevu Kalt pneu

Poukázka 3 hodiny kulečníku

1 místo

 poukázka 1000,-Kč na večeři v Q6 Veltruby

poukázka na rukavice 4SR typ SR002 v hodnotě 1150,- Kč

( velikost možno vybrat při vyzvednutí výhry v prodejně MOTOJOMAX )

náramek z chirurgické oceli ve tvaru řetězu v hodnotě 500,- Kč

 Poukázka na kompletní přezutí motorky v Kalt pneu

( pouze montáž bez materiálu )

Poukázka 5 hodin kulečníku

 

 

 

 

 

Komentáře (0)Add Comment
Napiš komentář
 
 
menší | větší
 

busy