Otevřít panel přihlášení
sdílej
Modesport s.r.o.
Čtvrtek, 04 Září 2008 16:34   

 

clip_image002.jpg  MODESPORT s.r.o.

Nabízíme Vám výrobu oděvů na zakázku se slevou 15% pro Motorkáře ze Středočech.
Dovolujeme si Vám tímto představit a nabídnout naše výrobky či služby.
Ukázku naší produkce můžete shlédnout na www.dykeno.cz
Podrobnější informace o našich produktech získáte na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

informace o firmě:

Firma MODESPORT byla založena v roce 1993 v Mostě na základě živnostenského oprávnění panem Antonínem Šilhou. Vzniku rodinné firmy pomohla dlouholetá tradice ve výrobě motoristického oblečení v Mostě, průzkumy trhu a v neposlední řadě podklady z výstav v zahraničí. Kvalitní výrobky se staly konkurenceschopnými. V roce 1995 začal objem výroby každoročně stoupat. Z tohoto důvodu firma v roce 2002 přesídlila z již nevyhovujících prostor do vlastního sídla v Brněnské ulici v Mostě.
Další etapou byla v roce 2007 transformace na MODESPORT s.r.o. a vytvoření jednotné značky DYKENO pod kterou se naše produkce prezentuje.

V dnešní době se specializujeme na textilní, zvláště nepromokavé bundy a kalhoty pro jakékoliv odvětví motoristického sportu. Na zakázku dle přání zákazníků vyrábíme také kožené oděvy a kombinézy. Pro firmy i jednotlivce též zhotovujeme na oděvy nápisy a loga.

Služby našim zákazníkům jsou hlavní součástí poslání firmy MODESPORT s.r.o a představují významné soustředění úsilí a energie všech zaměstnanců. Nabízíme spolehlivost, serióznost a kvalitu.

Jan Spousta
Ředitel prodeje
Modesport s.r.o.
Brněnská 248/7
434 01 Most
Mobil: 725 610 290
e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript