Otevřít panel přihlášení
sdílej
Píchnutí na dálnici - 6.7.08
Napsal uživatel Markétka    Úterý, 15 Červenec 2008 10:47   
    Jak to vypadalo, když jsme píchli na dálnici? A co bylo pak?
    Náš nedělní návrat domů ze srazu v Lednici nepatří mezi ty zrovna nejpovedenější. Byli jsme se ještě s Shakerem a s Bednysem podívat na zámku a pak už jsme se vydali na cestu domů. Dohodli jsme se, že cestou zkusíme najít nějakou restauraci se zahrádkou, abychom si dali něco dobrého k obědu.     Chvilku jsme se tak trošku motali po okolí, zastavili jsme se pak a dohadovali se, kudy dál.  Nakonec jsme vyjeli na dálnici směr Brno s tím, že buď  potkáme nějaký motorest cestou nebo najdeme pak něco v Brně. Po chvíli nám dopravní značení ukazovalo vidličku a nůž, tak jsme neváhali a zahnuli k benzínce. Jenomže žádný motorest nikde nebyl a tak jsme se zklamaně vydali dál.
    Po ujetí asi 2 km od benzínky (možná míň, ale jsem ženská, tak nemám odhad na vzdálenosti), se najednou zadek naší motorky začal nemile vlnit, Dave však zachoval chladnou hlavu a bezpečně dopravil naší R1 do odstavného pruhu. Píchnutá zadní guma… Zřejmě jsme ji museli píchnout někdy chvilku před zajetím k benzínce.
    Ideální podmínky: žhavé polední sluníčko, u sebe jen asi 1dcl vody, píchnutá guma, žádný antipich, knoty ani jiné vychytávky na opravování gum, v žaludku prázdno a parkování v odstavném pruhu dálnice, k pumpám daleko. Shaker se vydal hledat nějakou benzínku, kde by měli antipich, bohužel bez úspěchu. Projel jich několik, ale nesehnal nikde nic. Nakonec se musel vydat domů, vzhledem k tomu, že měl odpoledne ještě další program. Přesto děkujeme za snahu. Já, Dave a Petr (Bednys) jsme mezitím opřeli R1 o dálniční svodidlo, jelikož díky píchnuté gumě ani na policajtovi nestála a centrál jaksi nevede. Navlékli jsme reflexní pruhy nebo vesty a už jsme žhavili telefony. Přes asistentskou linku pojišťovny jsme sehnali kontakt na odtahovou službu. VeFeRkář Larry, který bydlí v Brně, nám poradil nějaký servis v Brně a také nám nabídl případné zázemí jeho garáže, kdybychom potřebovali. Kuba z ČMN nám mezitím sháněl číslo na dalšího človíčka od nich, který je taktéž z Brna.
thumb_dsc00730.jpg
thumb_dsc00729.jpg

 
 
 
 
 
                                                                             Mája

PS1: Siesta na dálnici s chipsama byla zajímavá, ale příště zvolíme raději jiné místo… A píchat gumy u toho taky nemusíme.
PS2: 4 dny před touto „akcí“ se podařilo  píchnout i předek.
PS3: Nejvíc člověka štvalo, že kdybychom u sebe měli nějakou sadu na opravu gum, tak jsme to mohli vyřešit během chvilky. Ještě štěstí, že jsme nikam nespěchali.
 p1030288.jpg p1030291.jpg
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Komentáře (0)Add Comment
Napiš komentář
 
 
menší | větší
 

busy