Otevřít panel přihlášení
sdílej
8.4.06 ZahaJawačka
Napsal uživatel Dave    Pátek, 07 Duben 2006 01:27   

dne 8.4.2006 se uskuteční tradiční zahajovací jízda jawa klubu praha

motorkáři ze středočech se této akce pravidelně zúčastňují a i letos tomu nebude jinak

Z letiště Hradčany se vydáme vlastní cestou do pekelných dolů 

 

Itinerář ZAHAJAWAČKY 2006

 

Start: 10.00 Náměstí barikád (Praha)

 

Trasa: Ohrada, Jarov, Hrdlořezy, Českobrodská, Průmyslová, Kbelská, na Klíčově odbočit vpravo směr Brandýs nad Labem, Kbely, Vinoř, Podolánka, Dřevčice, Brandýs nad Labem, zde seřazení u pumpy na začátku města (naproti bývalé vodárně), cca 10.30-10.45.

 

Přejet Labe (bohužel oklikou přes souběžný dálniční most, původní je díky povodním uzavřen), Stará Boleslav, pokračovat směr Lysá, přes dálnici a trať, v lese odbočit vlevo na Hlavenec, Kostelní Hlavno, Sudovo Hlavno, Konětopy, Čečelice, Byšice, Liblice, Vavřineč, Mělník, na výjezdu z Mělníku zastávka u MOTO JJ (směr přístav na kruhovém objezdu směrem na Liběchov a Dubou) na oddech a připravené občerstvení. Cca 11.30-12.15.

 

Dále návrat na kruhový objezd a pokračovat směr Liběchov, Počeplice, Štětí, vpravo na Radouň, Křešov, Střížovice, Velký Hubenov, Sukorady, Tuhaň, Tuhanec, Obrok, Domašice, Skalka, Blíževedly, Stranné, Litice, Holany, Zahrádky, Česká Lípa (tady oběd), cca 13.00-14.30.

 

Po obědě pokračovat směr Zákupy, Bohatice, Mimoň, výjezd na Mnichovo Hradiště, v Ploužnici vpravo dle směrovek „letiště“ na bývalou vojenskou letištní plochu Hradčany. Tady sprint pod vedením prezidenta JKP, cca 15.00-16.30.

 

Odtud buďto přímo do Doks-Poslův Mlýn, nebo podle zájmu a samozřejmě i počasí přes Kuřivody, Bělou pod Bezdězem a Nosálov s rozhlednou Vrátenská hora. Bude upřesněno na místě sprintu, možné i rozdělení na dvě skupiny a samostatný dojezd.

 

Večer – společné jupííí.

 

A v neděli se dá vejletit dálJ…….. ale to už je na každým.

 

JiB

 

Komentáře (0)Add Comment
Napiš komentář
 
 
menší | větší
 

busy