Otevřít panel přihlášení
sdílej
Pension Dřevěnka
Čtvrtek, 26 Duben 2007 10:04   

drevenkanka_tuzkou2.jpg 

„VÍTEJTE VY VŠICHNI, KTEŘÍ ŽÍZNÍTE NEJEN PO ŽIVOTĚ ČI KLIDU, ALE TÉŽ I PO PIVU SILNÉM JAK KŘEN A VÍNU S JISKROU, PODOBNĚ JAKO VÁM CHYBÍ KRMĚ VYTŘÍBENÁ, VOŇAVÁ A TĚLU, DUŠI I KAPSE MILÁ.“

 

Stylová výletní hospůdka s penzionem DŘEVĚNKA  a nevázanou atmosférou se uvelebila v Máchově kraji, nedaleko Máchova jezera v Provodíně.

 

Romantika zvlněného horizontu, plného černých lesů, vyzývavých skal a tajemných zřícenin, spolu s leskem hladiny Máchova jezera v každém probudí duši žíznivého básníka, který hledá místo naplnění svých tužeb v dnes tak neklidném světě.

 

Vítán je nám každý, ať již přijel kolem (vynikající cyklostezka), vlakem (nádraží u zápraží), autobusem (co by kamenem dohodil) či vozem nebo motorkou (vlastní parkoviště, pro motorky kryté, či garáž pro 4 moto velikosti Gold Wing).

 

Jednostopé krále silnic potěší prostor pro burácení motorek a rockových kytar.

 

Kapacita naší restaurace je 70 lidí uvnitř a mimo to letní zahrádka pro 90 lidí.

 

Restaurace je známá jako tradiční zastávka motorkářů i výletníků, kteří se vydávají na cesty po Máchově kraji

 drevenka.jpg

Mimo tradičné skvělé jídlo a pití, příjemnou obsluhu a možnost pronajmutí k různým oslavám, je zde možno si zahrát šipky, fotbálek či petanque, k dispozici je i jukebox s karaoke. Sledování sportovních utkání zaručuje špičková plazmová televize.

 

Akce, které se zde již tradičně konají ( motosrazy, „konečná“ pro bikery, trampská setkání, bigbítové i country zábavy) se setkávají vždy s velkým a příznivým ohlasem.

 haryci_ped_devnkou.jpg

Kapacita ubytování v našem penzionu je 20 osob.

 

Spíše než na městský komfort je dbáno na udržení stylu a příjemného pocitu "jako doma na chalupě", který je v harmonii s přirozenou krásou okolní krajiny a s romantikou Máchova jezera a chráněné skály Spící panna, které jsou v okolí.

 

Máme pro vás přichystány čtyři dvoulůžkové pokoje a jedentrojlůžkový se společným sociálním zařízením (pánské i dámské toalety, pánská i dámská sprcha), jeden dvoulůžkový a jeden trojlůžkový pokoj s vlastním sociálním zařízením (sprcha, sedací vana, toaleta) a TV, větší skupina má k dispozici mezonetový apartmán pro osm osob s kompletním zařízením (kuchyňka, koupelna s rohovou vanou, wc, satelitní TV)

 pokoj_7.jpg

Ceny ubytování se pohybují od 150,- Kč do 650,- Kč za osobu a noc.

 

Pro motorkáře je zde sleva na ubytování 10% a při větších skupinách až 50%.

 

Kontakt: Cernunnos, s.r.o.,  Provodín 46, 471 67 Provodín

Pavel Hroch tel.: 777 174 630

www.drevenka.com

E-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript