Otevřít panel přihlášení
sdílej
7.4.07 - Zahajovací jízda
Napsal uživatel Administrator    Neděle, 25 Únor 2007 20:24   
thumb_zahajovacka07.jpg

fotečky od našeho dvorního Fotografa jsou ZDE 
 
další foto od Paula ZDE 
pokud máte někdo fotky na netu, pošlete odkaz, zařadím ho sem :) 

 

   !!! již tuto sobotu !!!  

pro zvětšení klikni na mapu 
Počasí na sobotu pro střední čechy, nymbursko a kolínsko vypadá velice příznivě -  V sobotu bude převážně oblačno, ojediněle, na severovýchodě místy, přeháňky. Noční teploty 2 až -2 °C. Denní teploty 12 až 16 °C, na severu 10 °C. Severozápadní vítr 2 až 5 m/s. V neděli bude polojasno, na severovýchodě ojediněle přeháňky.
Takže se na Vás na všechny těšíme zítra na lyseckém náměstí :)
Datum konání akce: 7.4.2007
Typ akce: Projížďka a společný večer

Pořadatel: Motorkáři ze Středočech 

trasa bude v čas upřesněna, trasa povede po středních čechách a bude mít délku cca 150km se společným obědem a zakončením v hospůdce.

Začátek: 10:00, náměstí v Lysé nad Labem

Odjezd v 10:30 směr Poděbrady (náměstí), kde HOG pořádá svou každoroční akci, o kterou by nikdo neměl přijít.

V cca 13:00 se shromáždíme u svých strojů a vyrazíme na společný oběd do kempu, je možné se ubytovat. Po pozdním obědě vyrazíme na společnou projížďku směr Kolín (TPCA) > Žiželice >Hradišťko II >Týnec nad Labem (kratičká přestávka na náměstí) > Kutná Hora > Bečváry > Kouřim > Radim > Pečky > Poděbrady, která bude zakončena v kempu v Poděbradech, kde bude hrát živá hudba - místní umělec a kde vaří skvělé pivo od mistrů plzeňských. Ale ještě lépe tam vaří. Jak je výše zmíněno, je zde možnost ubytování ve stanech nebo chatkách pro každého, kdo rád na večer posedí u zlatavého moku a nechce již sedat za řídítka.

V neděli Vás také rádi uvidíme, podle počtu motorek případně uspořádáme další vyjížďku, na které se dohodneme na místě. Kdo by chtěl trochu poznat okolí, doporučujeme poznat lépe Poděbrady, město lázeňské, město krále Jiřího... 

 Dave -  606 796 421, Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript thumb_zahajovacka07.jpg

 

Komentáře (0)Add Comment
Napiš komentář
 
 
menší | větší
 

busy