Otevřít panel přihlášení
sdílej
HOTEL U LÍPY
Čtvrtek, 15 Únor 2007 13:43   
***Hotel u Lípy***
 
hotel je zrekonstruovaný historický objekt s jedinečnou polohou na náměstí Kamenice nad Lipou, u zámku, zámecké zahrady a lesnaté přírody. Vhodný pro rodinnou rekreaci, víkendové pobyty, kongresovou turistiku, školení a společenské akce. Hotel poskytuje pohodlí, pochoutky české i mezinárodní kuchyně, zajišťuje rodinné oslavy, rauty a širokou škálu využití volného času, poznávací výlety a večery s živou hudbou.


Kamenice nad Lipou leží 37 km jižně od dálnice D1 přibližně v polovině cesty mezi Prahou a Brnem. Město v Jižních Čechách s malebnou přírodou plnou lesů, luk a rybníků má jedinečnou kvalitu ovzduší, srovnatelnou s vysokohorskými středisky. Vedle ideálního klidného prostředí a české přírody je možné poznávat české hrady a zámky, historii úzkokolejné železnice a relaxovat pěší turistikou, koupáním, výlety na kole, projížďkou na koních, kočárem a na saních.

Vzdálenosti:

Vybavení hotelu:

Sport. možnosti:

Centrum, BUS 100m, Vlak 300m
infrasauna, whirlpool bar, restaurace, kongresový sál, salonky, učebny, parkoviště otevřené i uzavřené, konferenční centrum, domácím zvířatům vstup povolen
bowling, jízda na koni, kulečník, lyžařský vlek, půjčovna kol, sportovní hala, rybolov, sauna, střelnice, šipky, tenisová hala, tenisový kurt

REGISTRACE 30% SLEVY A ODBĚRU NABÍDEK

 

Automaticky získáte 30% slevu na ubytování, chcete-li pravidelně dostávat informace o aktuální nabídce, novinkách či jiných aktivitách hotelu.
 

 
Hotel U Lípy
Nám. Čsl. Armády 7
394 70 Kamenice nad Lipou
Česká republika
Tel.: +420 565 433 200
Fax.: +420 565 433 201
e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
web: http://www.hotelulipy.cz