Otevřít panel přihlášení
sdílej

Warning: include(/mnt/web-data2/jednastopa_com/public_html/www/components/com_kunena/template/default/plugin/who/who.class.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /mnt/web-data2/jednastopa_com/public_html/www/components/com_kunena/kunena.php on line 211

Warning: include(/mnt/web-data2/jednastopa_com/public_html/www/components/com_kunena/template/default/plugin/who/who.class.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /mnt/web-data2/jednastopa_com/public_html/www/components/com_kunena/kunena.php on line 211

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/mnt/web-data2/jednastopa_com/public_html/www/components/com_kunena/template/default/plugin/who/who.class.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php5:/usr/share/php') in /mnt/web-data2/jednastopa_com/public_html/www/components/com_kunena/kunena.php on line 211

Warning: include(/mnt/web-data2/jednastopa_com/public_html/www/components/com_kunena/template/default/plugin/profilebox/profilebox.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /mnt/web-data2/jednastopa_com/public_html/www/components/com_kunena/kunena.php on line 552

Warning: include(/mnt/web-data2/jednastopa_com/public_html/www/components/com_kunena/template/default/plugin/profilebox/profilebox.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /mnt/web-data2/jednastopa_com/public_html/www/components/com_kunena/kunena.php on line 552

Warning: include() [function.include]: Failed opening '/mnt/web-data2/jednastopa_com/public_html/www/components/com_kunena/template/default/plugin/profilebox/profilebox.php' for inclusion (include_path='.:/usr/share/php5:/usr/share/php') in /mnt/web-data2/jednastopa_com/public_html/www/components/com_kunena/kunena.php on line 552

Kam do servisu
(0 shlédnutí) 
DolůStránka: 1
Téma: Kam do servisu
Kam do servisu 09/07/2008 22:33  
Tak Vás opšt zdravím a jdu prosit o pomoc. V mím servisu, kam jsem jezdil do tedka mě malinko nasrali, tak jsem se rozhodl, že začnu hledat jinde. Je mi jasný, že si asi dost všechno děláte sami, ale já se do motoru bojim šáhnout. Tak pokud byst měli nějakej typ na slušnej servis a pokud možno v dostupnosti Pražské integrované dopravy, byl bych vděčen. Kurna to jsem se zase rozepsal.:)Tak kolama na zemi a s vestou na bedrech. Já jí po Praze tahám poctivě. Děkuju za Vaše tipy.
Honza
Sametak (Uživatel)
graphgraph
Uživatelé "offline" Zobrazit profil uživatele
Administrátor zakázal veřejnosti možnost psaní příspěvků.

Odp.:Kam do servisu 10/07/2008 06:29  
Ahojky, tak servis v Praze ti fakt neporadim, to netuším. Ale my jezdíme s moto vždy do Luštěnic, není to oficiální servis, jsou to dva kluci, co tomu ale fakt rozumí a jsou hrozně šikovní. Dělají to v podstatě jako koníčka, ale mají toho mraky. Už je známe nějakou dobu a měli u sebe víc našich strojů i strojů našich známých a pokud vím, tak vždycky spokojenost. Kdybys chtěl, můžeme ti pak třeba na mejla nebo telefon poslat jejich číslo, na fórum ho dávat nechci.
Mája (Administrátor)
Administrátor
graphgraph

Odp.:Kam do servisu 15/07/2008 10:46  
Ahojky,
kdybys byla tak hosdná a na ty šikuli mi zalsala kontakt třeba na mail, byl bych vděčen. Děkuji a krásný den.
Sametak (Uživatel)
graphgraph

Odp.:Kam do servisu 15/07/2008 11:05  
Ahoja,
poslala jsem ti to tady v poště, máš to v soukromých zprávách. Jsou tam čísla na oba kluky, můžeš zavolat kterémukoliv z nich...
Mája (Administrátor)
Administrátor
graphgraph

Re:Odp.:Kam do servisu 02/05/2011 21:40  
Ahoj,ted se učím v servisu,a budu rád když si nějakou tu pětku přividělám.
Jirkacz (Uživatel)
graphgraph

NahoruStránka: 1