Otevřít panel přihlášení
sdílej
Zahájení sezóny 2010 v jedné stopě
Čtvrtek, 18 Únor 2010 07:55   

Zahájení sezóny 2010 v jedné stopě a Czech VFR Clubu

24.-25.4.2010

 Mapa-zahajeni-sezony-2010

Základní informace:

Odjezd ve 14:00 z Milovic (náměstí), ale přijeďte dříve, ať nemusíme dlouho čekat na opozdilce

Trasa povede do kempu Hluboký u Holic (zde se konala akce 2008), zde je ubytování v chatkách, sudech nebo ve stanech.

Jak jsem už psal na facebooku, součástí akce bude i charita. viz níže

Na programu bude společná krátká vyjížďka s Czech VFR Clubem,  promítání a cestopis z Mongol Rally v podání účastníka závodu, Fandy. K večeru milé překvapení pro chlapi, ale ani spolujezdkyně se nebudou nudit a bude se jich to i týkat. Jelikož je to překvapení, prozradíme Vám ho až v týdnu před akcí.

Po celou sobotu bude k prohlédnutí nová Honda VFR1200F, kteoru nám doveze zástupce z Hondy ČR

 

Hlaste se prosím na facebooku, kdo pojedete, ať máme představu s ubytováním.
 

 "Botové vjezdné" aneb 1stopa pro Afriku

Letošní zahájení sezony jsme se rozhodli spojit s pomocí pro ty, kteří to potřebují. Zapojte se spolu s námi a pomožte zlepšit životní podmínky dětí v Africe. Ve spolupráci s organizací Bwindi Orphans, která se zabývá dálkovou adopcí dětí v Africe, ale také jejich vzděláváním a rozvojem vesnic, můžete pomoci vy všichni. Je to neobvykle snadné.

Přijeďte na zahájení sezony v jedné stopě a přivezte něco pro Afriku. A čím můžete přispět? Co máte vlastně dovézt?
- BOTY - v Africe mají nedostatek bot, takže pokud máte doma nějaké pantofle, kecky či jiné botky, které už nenosíte, ale jsou ještě použitelné, neváhejte a dovezte je - poslouží dobré věci. Botky pro děti tak od pěti let a pro dospělé udělají velikou radost.
- OBLEČENí - trička, šaty, kalhoty... zkrátka všechno, co by mohli v Africe unosit
- ŠKOLNÍ POTŘEBY - máte doma přebytečné pastelky, anglické knížky či jiné potřeby, které by organizace mohla využít pro vzdělávání dětí? šup sem s tím
- ZDRAVOTNICKÉ POTŘEBY - zdravotnického materiálu není nikdy dost a je vždy potřeba, takže pokud máte něco, co byste rádi věnovali, neváhejte to dovézt.

Přispět můžete také finančními prostředky nebo si můžete adoptovat vlastní dítko z Afriky. Bližší informace ohledně adopce najdete na webových stránkách organice www.bwindiorphans.org.Za všechny věci, které dovezete na zahájení sezony, vám budeme velice vděční. Neváhejte "Zaplatit netradiční vjezdné" a přispět tak na dobrou věc. A nebojte se, se svým příspěvkem se nebudete muset vozit po celou dobu vyjížďky. Hned v místě zahájení bude připravené auto a jakmile přijedete, velice rádi si od vás věci převezmeme. Dovezte každý alespoň jeden pár bot nebo něco jiného (pokud dovezete víc, budeme samozřejmě moc vděční).
Dalším místem, kde nám budete moci své věci předat, bude samozřejmě kemp v Holicích, do kterého máme namířeno.


Na zahájení sezony bude mimo jiné přítomna i Janička, moje dlouhodobá kamarádka, která s organizací Bwindi Orphans je již několik let v kontaktu a sama si adoptovala holčičku Agnes z africké vesničky Soroti. S organizací a její prací je spokojená a ví, že její snaha není zbytečná, ale skutečně pomáhá. S Agnes je v kontaktu pomocí dopisů a balíčků a je pravidelně informována i o jiné pomoci organizace v Africe. Velice ráda vám poskytne bližší informace a popovídá si s vámi o všem, co vás bude zajímat v souvislosti s touto pomocí.

Těšíme se na vaši účast i na to, co přivezete s sebou...

                            Za 1 stopu Vaše Mája


PS: Pro ty z vás, kteří chtějí přispět, ale nemohou se dostavit na zahájení sezony - neváhejte mě kontaktovat na e-mailu: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript a určitě se domluvíme na možností předání vašeho dárku někdy jindy někde jinde... ;-)

Komentáře (0)Add Comment
Napiš komentář
 
 
menší | větší
 

busy