Otevřít panel přihlášení
sdílej
SEXY MOTORKÁŘKA ROKU 2009
Čtvrtek, 17 Září 2009 06:21   


Pánové (ale samozřejmě i dámy), teď dávejte pozor !  Připravili jsme pro vás jedinečnou akci k ukončení letošní motorkářské sezóny.
Hledáme nejvíc  SEXY Motorkářku Roku 2009. Pokud jí chcete hledat s námi, přijďte v pátek  25.9. od 20:00 do Cafe Clubu Amsterdam ve Washingtonově 9 na Prahu 1. 
Kromě sexy slečen, skvělých drinků, hudby a milého pana majitele (dámy pozor, je to fakticky fešák!), vás v tombole čeká spousta cen od hlavního partnera akce, značky DUCATI.

PROGRAM:
16:00 – 20:00 Casting na finalistky „SEXY MOTORKÁŘKA ROKU 2009“ – klidně se přijďte juknout
Od 20:00 startuje párty pod taktovkou Dj Philla Crowa
-	během večera proběhne módní přehlídka  finalistek v oblečení hlavního partnera, značky DUCATI
-	hlavní soutěžní disciplína – nechte se překvapit  ;-) 
-	na celou soutěž bude dohlížet odborná porota, která ve finále vybere 3 top SEXY MOTORKÁŘKY. V čele poroty usedne Dominika Mesárošová
-	vy budete moci celý večer hlasovat pro svou favoritku a vyhrát tak jednu z hodnotných cen hlavního partnera akce, DUCATI.
-	Vítězka soutěže, tedy nevíc SEXY MOTORKÁŘKA ROKU 2009 si odnese exkluzivní smlouvu na nafocení BOOKu profesionálním fotografem. www.jirikas.com

Možná spálíme i nějakou tu gumu, a když to nevyjde …

Tak koukejte všichni dorazit!!! 
A přijeďte klidně na svý mašině  ;-) .
Komentáře (1)Add Comment
0
SandraRobbins28
říjen 25, 2010
91.201.66.6
Hlasy: +0
reply

I had got a dream to begin my business, nevertheless I didn't have enough of cash to do that. Thank goodness my close friend advised to take the credit loans. Hence I received the secured loan and made real my old dream.

Napiš komentář
 
 
menší | větší
 

busy