Otevřít panel přihlášení
sdílej
XV. Motosraz FOE Veltrusy
Napsal uživatel Meggy    Úterý, 09 Červen 2009 21:56   

Jaký byl letošní XV. Motosraz FOE Veltrusy?

5. - 7.6.2009

Tak v první řadě bych Vám ráda řekla, že kdyby jste dali na naší radu a navštívili tenhle sraz osobně tak bych tady teď nemusela přemýšlet nad tím, jak Vám tuto akci co nejlépe popsat ;o)) Jelikož pro mě to bylo letos poněkud náročnější tak Vám nezaručím, že se dočtete vše co by jste se dočíst chtěli, ale pokusím se, aby to mělo alespoň trochu hlavu a patu ;o))

Sraz začínal klasicky už v pátek. Počasí bylo takové všelijaké. Já osobně jsem cestou do Veltrus potkala asi tak 5 kapek, takže pohoda. Dorazila jsem s předstihem, vyzvedla jsem si stan, který byl na místě už od čtvrtka a šla stavět. Ačkoliv mi tyčky asi 3x nafackovaly nakonec jsem přeci jen vytvořila něco, co jako stan vypadalo a dokonce i drželo pohromadě ;o)) Takže jsem se převlékla a šla se mrknout co je letos nového. Vesměs bylo vše již připřaveno a čekalo se jen na to, až začnou přijíždět motorkáři a motorkářky ze všech možných měst a zemí ;o)

Příjemnou novinkou byla určitě "kamenná" hospoda, která tam sice již nějaký ten pátek stojí, ale letos poprvé jí měli na starost lidé od Full of Energy takže byla opět k mání domácí kuchyně stejně jako ve Mšeně při Kokořínské motojízdě. Myslím, že nejen mě potěšilo to, že se nemusím celý víkend spoléhat na stánky s langošema, klobásama apod. Samozřejmě i tohle všechno bylo k mání ;o)

Program začínal cca v 17:30 hod. a zahájila ho Kostelecká skupina Hovada. Já se opět těšila na Tři sestry rev. a R+ members club (Rammstein rev.) a ani jedni nezklamali.

Spát šla většina z nás klasicky až k ránu a pokud budu mluvit za sebe tak spánkem bych to asi nenazývala ;o)) Komu se ještě nestalo, že ho vzbudilo ticho tak to asi nepochopí.. ;o))

V sobotu začali najíždět další a další lidé a camp se začal plnit ještě více než v pátek.  Počasí bylo nevyzpytatelné a tak někteří slabší jedinci váhali zda jet či nejet, ale kdo jel neměl čeho litovat ačkoliv se nám pořádný slejvák nakonec stejně nevyhl, ale k tomu se ještě dostanu.. ;o))

Ve 12 hod. se vyjíždělo na spanilou jízdu, které jsem se vyjímečně nezúčastnila, protože jsem si naivně myslela, že se půjdu vyspat. Ale na FOE se vždycky najde něco zajímavějšího a zábavnějšího než je spaní takže spánek se nekonal ;o))

Po spanilé jízdě se camp opět začal naplňovat a zábava se s přibývajícíma hodinama rozjížděla čím dál tím více. Sobotní program byl proložený několika soutěžemi jako miss mokré tričko, miss suché trenky ;o)), závod na fichtlech apod. Hudba hrála opět fajnová (mMorčata na útěku, De BILL HEADS), ovšem libovkou na závěr byl Elvis Presley ;o)) Né tedy ten skutečný, ale i ten co tam za něj zaskočil neměl chybu ;o)) Jako bonus navíc byl jeho vynikající taneční doprovod, který můžete potkat v Café Racer baru v Neratovicích ;o)) 

Mezitím v podvečer přišla "lehká" přeprška, ale my co nejsme měkcí jsme to všichni ustáli a pařilo se dál ;o)) 

Pro změnu jsem šla "spát" až v neděli ráno, pro změnu ze "spánku" zase nic nebylo, ale spát můžu třeba v důchodu nebo v hrobě.. co já vím.. ;o)) Když už nebyl spánek a já nejsem zastáncem toho, že řidič má být veselý tak jsem se šla dobrovolně zúčastnit úklidu ;o))  Je zvláštní, že v dnešní "vyspělé" době lidé ještě nezjistili funkci odpakových košů, ale tak co.. já se aspoň zabavila ;o)) Domů jsem tedy ve finále jela po 17 hod. a jediné a co jsem myslela byla vana s horkou vodou a postel ;o))

Teď se konečně dostanu k mému oblíbenému shrnutí srazu, takže:

Vstupné na celý víkend 250 Kč/osoba. Počasí letos objednával někdo jiný, takže nebylo sice tak úžasné jako vloni, ale i tak se to v pohodě dalo ;o)) Kapelky super, domácí kuchyně taky. Návštěvnost cca 1 800 lidí (účastnili se i Rakušáci, Chorvati..). Pokud někdo nejel, protože ho odradilo počasí má rozhodně čeho litovat a příští rok by to měl napravit!!!;o)

Fotky doplním později, protože "chvátám, chvátám, nemám chvíli klid.. " ;o)) A více info a později i fotek najdete na www.fullofenergy.cz

Dalším srazem, kterého se mám v plánu zúčastnit je Howling, ale o tom info zase někdy jindy ;o))

 Meggy

 

Komentáře (4)Add Comment
0
jostafa
červen 10, 2009
85.160.41.213
Hlasy: +0
foe

a o mě se tam nepiše smilies/grin.gifsmilies/grin.gif

Kat
Kat
červen 10, 2009
89.24.29.44
Hlasy: +0
...

Urcite libovice jako kazdej rok....Ale tech vymluv co jsem slysel na pocasi....Doufam ze se polepsite...Prece jen,ze motorka nema strechu jste museli vedet uz kdyz jsre ji kupovali...

Meggy
Meggy
červen 10, 2009
80.250.14.206
Hlasy: +0
FOE

jostafa: no comment.. to je výhoda velkých srazů.. když někoho vidět nechceš tak nemusíš smilies/wink.gifsmilies/smiley.gif

Kat: výmluvy na počasí byly trapné, že jo? smilies/grin.gif Nj, jsou to měkejši a pak propásnou takovouhle super akci smilies/cool.gifMimochodem.. autem se dalo jet taky smilies/grin.gif

Mája
Markétka
červen 25, 2009
82.202.107.140
Hlasy: -2
jojo

My jsme se sice účastnili až od soboty, ale i tak to stálo za to... Některé vzpomínky na tenhle sraz jsou nezapomenutelné... smilies/grin.gif

Napiš komentář
 
 
menší | větší
 

busy