Otevřít panel přihlášení
sdílej
XV. FOE, Motosraz
Úterý, 26 Květen 2009 10:33   

Pozvání na tradiční motosraz!!!!

FOE XV.

Autokemp Obora, Veltrusy

Rok s rokem sešel a už je to opět tady ;o)) Celý rok jsme se těšili a nemohli se dočkat, ale už jen poslední týden a konečně si zase zabalíme stany, dobrou náladu, peníze... (a to snad bude stačit ne?) a vyrazíme na motosraz FOE do Veltrus!!;o))

Ráda bych Vás pozvala na tento tradiční motosraz, který se rok od roku těší stále větší a větší oblibě. Jako Motorkáři ze Středočech to máte všichni kousek, tak doufám, ze se tam sejdeme v hojném počtu ;o))

 

 

 

A na co se můžete těšit???

Pány bude určitě bude zajímat pivo za 12 Kč, holky třeba zase koktejl bar nebo moderátor Robert Rosenberg a ty odvážnější třeba soutěž Miss mokré tričko ;o)) Komu by chybělo nějaké to ježdění na motorce tak ať si určitě nenechá ujít (nebo spíš ujet?) sobotní spanilou jízdu, která bude vyjíždět ve 12 hod. Kolona při FOE je určitě nezapomenutelný zážitek, vím o čem mluvím ;o)) Je to fakt mazec a zážitek!!

Z kapelek se já osobně těším nejvíc asi na Tři sestry rev., R+ Members club (Rammstein rev.), ale bude tam i spousta dalších..

Pátek je tradičně v maskách a nejoriginálnější maska samozřejmě nezůstane bez odměny ;o)))

Jelikož pořádající Full of Energy MC nespí na vavřínech tak i na letošek přichystali nějaké ty novinky, jako např. "Garážová show", kde bude hrát od pátku do neděle DJ a kde se bude jako bonus promítat historie srazů FOE. A že jich už "pár" bylo ;o))

Stejně jako loni najdete i letos na FOE country podium, kryté sezení (ale já věřím,že bude hezky)..a taky třeba mě ;o)))

Program najdete zde

Na fotky z loňského FOE můžete mrknout zde:  Meggy, Dave

Článek o FOE 2008 by Dave zde  (doufám,že Dave letos zopakuje prvenství ve fichtlech) ;o))

Snad je nabídka tohoto srazu i pro Vás více než lákavá ;o))

Budem se tam na Vás těšit.

Meggy ;o)

 

 

Komentáře (1)Add Comment
admin
Administrator
květen 26, 2009
77.87.232.21
Hlasy: +1
my jedeme :-)

Ahoja, vyzývám středočechy k účasti na FOE 2009. My určitě pojedeme a budeme rádi, když se i vy připojíte smilies/grin.gif
Akce bude určitě vydařená smilies/wink.gif

Napiš komentář
 
 
menší | větší
 

busy