Otevřít panel přihlášení
sdílej
Tajný závod - aneb, jak Havrani z Vlkavy zahájili sezónu 2009
Napsal uživatel Pavlíček - Havrani Vlkava    Neděle, 17 Květen 2009 16:10   

vitezove

     16. května se konal další ročník již tradičního Tajného závodu pořádaného Vlkavskými Havrany. I přes ranní nepřízeň počasí, kdy déšť padal „v provazech“ se tajného závodu zúčastnil slušný počet motocyklů. Všichni odvážní byli odměněni krásným slunečným počasím, které nastalo v čas startu závodu v 11.30 hod.

u_klubovny    

Poté co byly rozdány slepé mapy s trasou závodu a soutěžními úkoly, byli všichni závodníci odstartováni s dvouminutovými rozestupy. Trasa vedla z Jiřic přes Loučeň, Libáň, Kopidlno, Nový Bydžov, Městec Králové, Poděbrady a Sadskou zpět do klubovny v Jiřicích. Zhruba po dvou a půl hodinách se začali vracet první závodníci, těm posledním to trvalo i o hodinu a  půl déle J. Jelikož v tomto závodu nejde o čas (nemá cenu se za plného provozu hnát po silnicích jako šílenec) o vítězi rozhodlo rozlosování mezi závodníky, kteří zodpověděli všechny soutěžní otázky správně.

     Vítězem se veden rukou Štěstěny stal opět Kasper (Motorkáři ze Středočech) na druhém místě skončil Venda a na třetím Aleš (oba Havrani Vlkava). Diplom za polykače kilometrů získali Tomáš a Ladra (moto FO3), kteří i přes to, že závod byl dlouhý 125 km dokázali najet kilometrů 230 J.  

     Odpoledne pokračovala zábava soutěžemi ve fichtelcupu a hodu gumou a dobrou náladu podporovali zvěřinový gulášek, gulášová polévka dobré a pivko.


havrani.jednastopa.com

 

Komentáře (1)Add Comment
Meggy
Meggy
květen 18, 2009
77.48.243.142
Hlasy: +1
...

Kasper zase švindloval, jako vždycky. Je mi to jasné smilies/grin.gif

Napiš komentář
 
 
menší | větší
 

busy