Otevřít panel přihlášení
sdílej
Výstava Motocykl 2009 (včetně FOTEK)
Napsal uživatel Markétka    Sobota, 21 Březen 2009 18:22   

Motocykl 2009


Tak nějak přemýšlím, co napsat o letošní Výstavě. Byla jiná než ty předchozí a přece v něčem stejná. Všichni víme, že tam chyběla řada vystavovatelů, ale také tam "chyběly" tlačenice lidí, nekonečné fronty a pocit, že Vás brzo ušlapou. Já jsem letos snad poprvé za ty roky, co na výstavu jezdíme, neměla pocit, že mě někde umačkají nebo rozšlápnou, taky se mi dařilo vidět to, co jsem vidět chtěla, aniž bych se musela probojovávat davem šílených lidiček. Jo, jít na výstavu, kde do vás nikdo nestrká a nemlátí má taky své kouzlo :-)

Letošní výstavu jsem si, stejně jako loňský ročník, užívala z pozice hostesky. Péťa a Verča mi v tom statečně pomáhaly a obě ode mě mají pochvalu... Znáte to, nic si za to nekoupí, ale... Už chvilku poté, co jsme na výstavu dorazily, nám s Péťou bylo jasné, že to bude slabé. Ale co, nás to netrápilo.

Ostatně jeden z prvních tvorů (napadá mě v té souvislosti spojení "mimozemských tvorů"), které jsme potkaly, byl Lucky, který se na náš řítil ve své oktávce. Pak prudce zabrzdil a vyskočil z ní - na dálku všechny ozářila jeho zelená hlava. Už to bylo znamením, že sranda prostě BUDE. A když už nás uvítala šílená Luckyho hlava s neméně šíleným celým Luckym, vrhly jsem se i my do víru výstavního proudění.


Letáčky z rukou sice díky "zhoršené návštěvnosti způsobující zlepšenou videlnost" ubývaly pomaleji, ale zas to mělo tu výhodu, že si člověk mohl s lidmi víc popovídat. A s některými návštěvníky se povídalo opravdu dobře. Našli se tací, kteří by se spíš než povídáním zaobírali raději koukáním (Péťa a její dekolt o tom vědí své...), ale bylo i dost těch, kteří byli fakt milí...

Jednou ze známých tváří, které jsme na výstavě také potkali, byl Krémr. No když Vám povím, že tam byl v obleku, tak Vám musí být jasné, že to bylo taky veselý. Krémr si s sebou samozřejmě nezapomněl vzít svou VFR...


Svou návštěvou nás poctili i někteří naši kamarádi, především Kasper s Terkou (děkujeme za kytičky, lízátka a oříšky ;-). Terka se nejdřív vůbec nechtěla fotit, ale nakonec se z ní vyklubala šikovná modelka (čímž si samozřejmě zavařila a je už teď jasný, že moje malé otravné já jí nedá pokoj a bude chtít ještě nějaké focení... ale pšt, neříkejte jí to, ať se nelekne).

O zábavu se postarali i lidičky od ČMN a jejich báječné hostesky (v čele s nejlepší hosteskou Vendou). A o mojí zábavu se staraly samozřejmě Péťa s Verčou, kterým jsem ústavičně lezla na nervy, což statečně zvládaly, ačkoliv to muselo být pořádně náročné (zdravím, dámy...).

Holky mě na výstavě překřtily na "Hyperaktivu" a já jsem doteď nepochopila, co tím jako chtěli říct :-D

Samozřejmě jsme si mezi vydatným rozdáváním letáčků a chvílemi ještě vydatnějším odpočinkem stačily i probrouzdat výstavu. A co tam teda vlastně bylo k vidění? Spousta krásných strojů - jedním z mých favoritů bylo VFR v bílé metalíze nebo modro-černo-bílá kombinace u CBR. Vlastně celý stánek Hondy nabízel různé zajímavé poklady. Ale na své si člověk přišel i u jiných stánků - krásná báwa, nostalgicky pěkné jawinky, krásné čtyřkolky u TGB (půjčila bych si nějaké stroječky domů třeba hned...). K vidění byla také krása nejen technická, ale i lidská v podobě nejrůzněji oblečených neoblečených hostesek. Za obdiv stály zejména slečny oděné pouze do spodního prádla a bodypaintingu, které přitahovaly pánské pohledy přímo magnetickou silou. Ale i já jsem se na ně se zájmem podívala... Bodypainting je hodně zajímavá záležitost... :-)

Krom toho spousta zajímavých věci se našla i mezi hadrama - bundy, boty, trička, spodní prádlo i různé jiné vychytávky, ze kterých se dalo poměrně dost dobře vybírat. A vůbec i jiné zajímavost - suverénní předměty (nebo suterénní nebo snad suvenýrní... ?), zajímavé knížky, nálepky, nášivky, reklamní předměty a kdo ví co ještě. Jen samotný stánek ČMN nabízel spoustu těchto krásných věciček. Také rozhovory s nejrůznějšími lidmy a autogramiády rozhodně nechyběli... Mým favoritem byl Martin Krátký. Ačkoliv byl před rozhovorem trošičku nesvůj, nakonec se mu dařilo dobře a zvládnul to na jedničku. Kromě rozhovorů mohli návštěvníci shlédnout i několik různých vysvětlení - já viděla snad jen Míru Lisého, na kterého se taky dobře koukalo. Zbytek mi nějak unikl... A co z toho plyne? Že příště chci jet zas - klidně i do Brna :-D

PS: Některým lidem patří můj speciální, hluboký a upřímný dík - zasvěcení vědí...

KONEČNĚ FOTKY

Komentáře (3)Add Comment
Mája
Markétka
březen 29, 2009
77.87.232.21
Hlasy: +0
FOTKY

Brzo dodáme i další fotky z výstavy...

Mája
Markétka
březen 30, 2009
77.87.232.21
Hlasy: +0
KONEČNĚ FOTKY

Odkaz na fotky najdete na konci článku...

admin
Admininstrator
duben 01, 2009
85.160.71.20
Hlasy: +0
Výstava

Velice mne mrzí, že jsem se na výstavu z osobních důvodů nemohl podívat. S Vámi, se kterými jsem se tam chtl vidět se doufám uvidím na našem zahájení sezóny jedné stopy 25.4.09 nebo na zahájení sezóny s VFR Clubem 16.5. na Moravě

Napiš komentář
 
 
menší | větší
 

busy