Otevřít panel přihlášení
sdílej
Bridgestone Battlax BT-016
Čtvrtek, 17 Duben 2008 08:36   

Bridgestone Battlax BT-016

thumb_pneu_bt016a_.jpg

Výrobce uvádí, že tato novinka využívá dostupné konstrukční technologie používané v Moto GP a kombinací s poslední, tak zvanou multi-compound technologií (různé použittí směsy) byla zvýšena přilnavost, odezva, stabilita a životnost pneumatiky.

Složení přední pneumatiky tvoří 3 části. Střední část běhou se volila s ohledem na stabilitu v přímém směru a pro delší životnost, za to okraje gumy upřednostňují grip a cit v řízení.

Zadní pryž je z 5ti částí. Samozřejmě střední pás drží stabilitu a neměl by i tak rychle ubývat vzorek. Následující směs pneumatiky je navržena pro dokonalé přenesení síly motoru na silnici s nejlepší trakcí a nejzažší okraje pryže zajišťují náklony s maximální  přilnavostí.

Na okruhu ve Valencii byla tato pneumatika v nedávné době odzkoušena a každý z dvaceti testovacích jezdců byl nadšený. Několik strojů GSX-R 1000, DUCATI 1098, ZX-10R, KTM RC8, BMW R1200, žádný motocykl nedokázal pneumatiky zahnat do úzkých. Brzdy na poslední chvíli, brutální akcelerace a nejdivočejší náklony - všechno na výbornou.

Jako originál obutí si nové BT-016 zvolilo už několik modelů pro rok 2008. Například Yamaha R6 a SUZUKI GSX-R 600/750. Ale i Valentino Rossi pro letošek přesedlal na značku Bridgestone. Takže, jestli na Vás po zimě čouhá z garáže plátno, můžete vyzkoušet třeba zrovna tyhle gumky.

 

Doporučujeme obchody:

Komentáře (0)Add Comment
Napiš komentář
 
 
menší | větší
 

busy